Šiame puslapyje rasite atsakymus į mūsų klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu neradote atsakymo į Jus dominantį klausimą, tai susisiekite su mumis vienu iš kontaktuose nurodytų būdų ir mes pasistengsime į jį atsakyti.

- Kur galima apžiūrėti baldus?
Mes esame internetinė baldų parduotuvė ir ekspozicijos neturime. Mums nereikia išlaikyti baldų salono ir salės darbuotojų, investuoti į ekspoziciją ir patalpas, dėl to, galime Jums pasiūlyti gerą baldų kainą.

- Ar baldai su garantija?
Taip, visiems mūsų parduodamiems baldams taikoma 24 mėnesių gamintojo garantija. Dėl garantijos reikia kreiptis elektroniniu paštu, adresu info@pirkbaldus.lt.

- Ar tikrai pristatote baldus nemokamai?
Tikrai. Visus užsakymus, nepriklausomai nuo jų sumos pristatome nemokamai visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių neriją. Už pristatymą į Kuršių neriją imamas papildomas 40€ mokestis. Užsakymus pristatome savo transportu, taip sumažindami apgadinimų transportuojant galimybę.

- Kur pagaminti baldai?
Dauguma mūsų parduodamų baldų yra pagaminti Lenkijoje. Kai kurie, pavyzdžiui dalis Signal kolekcijos, yra pagaminti Azijos šalyse - Kinijoje, Malaizijoje.

- Ar baldai bus nesurinkti?
Parduodami baldai yra nesurinkti ir supakuoti į gamintojo apsaugines pakuotes. Ant pakuotės yra nurodytas baldo pavadinimas ir, dažnu atveju, jį sudarančių pakuočių kiekis. Baldus klientas turi susirinkti pats arba užsakyti mokamą surinkimo paslaugą.

- Ar prie baldų yra surinkimo instrukcija?
Taip, prie kiekvieno baldo, kurį reikia surinkti, yra išsami surinkimo instrukcija. Taip pat, jeigu būna reikalingas koks nors specialus raktelis, tai jis būna įdėtas komplekte.

- Kiek kainuoja surinkimo paslauga?
Surinkimo paslauga skaičiuojama automatiškai užsakymo metu. Ji priklauso nuo užsakomų baldų kiekio ir sudėtingumo juos renkant. Į baldų surinkimo kainą yra įskaičiuota ir baldų užnešimo į Jūsų namą ar butą paslauga.

- Baldus, kurie kabinasi ant sienos, taip pat, kabinate?
Taip, jeigu užsakote surinkimo paslaugą tokių baldų, kurių dalys kabinasi ant sienos, tai mes jas pakabiname. Tik virtuvės baldų nestatome į vietą, tuo rūpinasi klientas. Į virtuvės baldų surikimo kainą įskaičiuotas tik pačių spintelių surinkimas ir užnešimas į Jūsų namus.

- Užsakant baldus reikia sumokėti iš anksto?
Ne. Pas mus nėra jokių išankstinių ar avansinių mokėjimų. Atsiskaitymas vyksta po baldų pristatymo grynais arba banko kortele.

- Ar galima užsakyti baldus išsimokėtinai?
Taip. Mūsų baldus galima pirkti ir išsimokėtinai. Šią paslaugą Jums suteiks lizingo bendrovė MOKIlizingas. Prieš perkant išsimokėtinai būtina pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.