PASLAUGA LAIKINAI NETEIKIAMA

Mūsų parduodamus baldus galite pirkti ir išsimokėtinai. Šią paslauga Jums suteiks bendrovė MOKI lizingas.

Prieš perkant išsimokėtinai būtina pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Paprasčiausia tai padaryti internetu per MOKI lizingo svetainę. Tiksli nuoroda į pasirašymo puslapį: https://secure.mokilizingas.lt/lpeshop/esign.do.

Tik pasirašius sutikimą, mes galėsime suvesti Jūsų duomenys į lizingo sistemą ir patikrinti ar lizingas finansuos Jūsų pirkinį.


„Mokilizingas”. Nes man taip patogiau.

Mes siūlome:
- Fiksuotą metinę palūkanų normą – 0 %, kai sutartį sudarote iki 15 mėnesių;
- Finansuojama suma (su PVM): 50 EUR iki 10 000 EUR;
- Avansas nuo 0 eurų;
- Sutarties terminas nuo 6-36 mėnesių;
- Mažiausia mėnesio įmokos suma – 2,89 EUR;
- Nuo 18 metų amžiaus;

Pasirašydami sutartį su „Mokilizingu” Jūs tampate mūsų bendruomenės nariu bei dalyvaujate privilegijų programoje. Kuo daugiau pasirašytų sutarčių ir tvarkingai išmokėtų paskolų turite, tuo didesnes privilegijas gaunate.

Tik pas mus - paslauga „Pirk išsimokėtinai“ DVIESE, leidžianti pasirašyti vieną išperkamosios nuomos sutartį dviem šeimos nariams arba artimiesiams.
Daugiau informacijos čia: wwww.mokilizingas.lt/lizingas

„Mokilizingo” paslauga „Pirk išsimokėtinai” be jokių palūkanų, kai sutartį sudarote iki 15 mėn.!
Kai sutarties terminas iki 15 mėn., jūs mokate tik sutarties mokestį.

Pavyzdžiui, skolinantis 400 Eur, kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 13,44 %. Eilinės įmokos suma – 35,67 Eur. Bendra mokama suma – 428 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėnesių terminą ir įmokų mokėjimo dieną.

Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos atsižvelgiant į Bendrovės atliktą Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą ir įmokų mokėjimo dieną. Išsami informacija apie sąlygas pardavimo vietoje.